İade ve Garanti

Teslimat Süreci

Siparişleriniz stok durumuna büyük oranda en geç 24 saat içerisinde  kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat adresinin Çanakkale’de bulunan firmamıza (SAKİN PANDA TEKNOLOJİ ve ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ) uzaklığına göre de kargo şirketi 2-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Köy dağıtımına tabi olan alanlarda süreç 10 günü bulmaktadır.

Siparişleriniz yalnızca (Pazartesi-Cumartesi) ve iş günlerinde kargoya teslim edilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, sipariş sırasında belirtilen telefon numarası üzerinden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden sipariş sırasında telefon numarasının eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından  size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler ile ilgili sipariş tamamlandığı sırada, ekranda bir sipariş takip numarası görünecektir. Sipariş numaranızı kaydetmeniz teslimat sürecini takip etmeniz açısından kolaylık sağlayacaktır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sipariş sırasında belirtilen telefon numarası üzerinden yola çıkılarak haber verilecektir. 

www.kitabimkapida.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Sipariş verilen ürün veya ürünlerin ödemesi kargo firması tarafından teslimat sırasından kapıda nakit olarak gerçekleştirilir. Ödeme EFT/Havale yoluyla gerçekleştiyse ve ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 15 (on beş) gün bekleme  süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Müşteriye bilgisi mutlaka aktarılır.B u tarihler içerisinde müşteri Ücret iadesini isterse kendisine isteği üzerine iadesi sağlanacaktır.

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde firmamıza ait telefon numarası veya WhastApp Destek Hattı üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Firmamız ile iletişime geçmeden gönderdiğiniz kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Sepetiniz
PTT KARGO Ücretsiz Kargo Fırsatı
Whatsapp Sipariş