365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an

₺199.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

Hayat maceralı bir yarışma gibi karşımızda duruyor. Her etapta ayrı bir engel ve zorluk bizleri bekliyor. Bu uzun maratonda hayal kırıklıkları da var sevinçler de. Kimimiz başarılı olup huzura eriyor bu yolculukta kimimiz yolda kalıp yenilgiyi kabul ediyor. Başarılı olanların olmayanlardan farkı ne? Yolun haritasına sahip olmaları olabilir mi?

Bu hayatın da bir haritası var elbette. Engelleri, engebeleri, zorlukları ve düzlükleri gösteren bir kılavuz bu. Hem de çok yakınında! Evinin duvarında asılı belki, belki de kitaplığının üst rafında. Evet, o kılavuzun adı Kur’an. Allah’ın kullarına yollarını bulabilmeleri, hayatın zorluklarıyla üzülüp yıkılmamaları için gönderdiği ayetler. Bu ayetler Allah’ın sana gönderdiği bir pusula aslında. Dünyada ve ahirette mutluluk yolunu sana gösteren yanılmaz bir pusula. İşte bu pusulayı anlayabilme yolculuğuna katkı sunacak bir kitap elindeki.

365 Günde Sevgili Kitabım Kur’an bu pusulanın rehberliğinde senin için hazırlandı. Allah’ın sana gönderdiği kılavuzu bir nebze de olsa anlayabilmen için. Her günün Kur’an’la geçsin diye. Seni dünya ve ahirette mutluluğa ulaştıracak bu macerada yolda kaybolma diye…

İlgili Kitaplar

365 Günde Sevgili Peygamberim

₺199.90

Hadis Bahçesi Set (10 Kitap)

₺79.90

Sevgili Peygamberimizin Çocuk Arkadaşları 6’lı Öykü Seti

₺79.90

Tontiş Sincap ve Ailesi [6’lı Öykü Seti]

₺79.90

1. Sınıflar İçin Değerler Eğitimi (15 Kitap)

₺89.90

Sağ Beyin Sol Beyin Etkinlikleri (6 Yaş)

₺45

ADEDA Dikkati Güçlendirme Seti (11 Yaş)

₺99.90

Rafadan Tayfa Eğleniyor (5 Kitap)

₺89.90

Rafadan Tayfa ile Okuyorum (5 Kitap)

₺59.90

Sepetiniz
Ücretsiz Kargo Fırsatı PTT KARGO
Whatsapp Sipariş