Deccal Tabakta

₺34.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

“Doğal yapıyı bozan, zayıfla güçlü arasındaki makası büyüten, her biri doğal denge için görevlendirilen mahlûkatın yok edilmesine neden olan bu mühendislik planına; kısır hibrit tohumlara ve GDO denilen kalıtım mühendisliğine karşı çıkmak insanî bir zarurettir. Bu başkaldırı, insanın sorumluluklarının başında gelir.”

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Derneği Genel Başkanı Kemal Özer’in kaleme aldığı Deccal Tabakta olay yaratacak bir kitap. Gıdalarımız üzerinde oynanan kirli oyunu ve bu oyunun soğukkanlı deccalî oyuncularını deşifre ediyor. İnsanlığın en ivedi ve hayati meselesi olan gıda emperyalizmini, Allah’ın yarattığı tertemiz gıdalarımızın nasıl kirletildiğini mercek altına alıyor. Umudu da hiçbir zaman elden bırakmayarak okuyucuya ‘ gerçek kurtuluş’ reçeteleri veriyor.

Günümüzde şeytanın rolünü, gıdayı silah olarak kullanan dev tröstler üstleniyor. Ruh ve bedenimize müdahale etmek, fıtratımızla, genlerimizle oynamak istiyorlar. Amaçları, minicik bebekleri, insan denen o güzel halifeyi ‘organizma’dan ‘mekanizma’ya dönüştürmek. Onlar acımasız, para da çok umurlarında değil. Sahip olmak, her şeye sahip olmak, kıyametten sonra da yaşamak arzusundalar. Yaratılışın sırrına vakıf olamadıkları için, yaşam kaynağı tohumları ele geçirmek ve kirletmek istiyorlar.

Rockefeller, Rothschild, Monsanto, Cargill, IMF, Dünya Ticaret Örgütü, CFR, Bush ya da Obama fark etmiyor. Hepsi ‘organik’ olarak birbirine bağlı. ‘Dünyanın kurtuluşu’ olarak sundukları ise hibrit, transgenik, ebter ve genetiğiyle oynanmış tekno-gıdalar. Kadınları kısırlaştıran, çocukları hasta eden, çiftçileri köleleştiren, doğayı mahveden kirli, ucube, haram gıdalar… “Bu şeytani gıdaları yemektense şerefli bir şekilde ölmeyi tercih ederim” diyorsanız bu kitabı okuyun. Çünkü Deccal Tabakta sizi vicdanınızla baş başa bırakıyor.
Global Devlerin Oyunu’nu nasıl bozacağınızı, sofranıza habersiz oturan Deccalî güçlerle nasıl savaşacağınızı, nasıl insan kalacağınızı anlatıyor.

Kemal Özer’in kitaptaki son sözü ise şöyle:
GDO, insanlık için tarifsiz bir musibettir. Çünkü GDO sayısız hastalık demek, kölelik demek. İnsanlığın ortak mülkü tohumları birkaç küresel gücün insafına terk etmek demek. Bağımsızlığından vazgeçmek demek. Kısırlaştırılmayı kabul etmek demek.
Bitkilerin ve hayvanların bedduasını almak demek. Dünyayı yaşanamaz bir yer haline getirmek demek. Her mideyi misket bombası ile doldurmak demek. Beden ve ruh sağlığından vazgeçmek demek İnsan ve hayvanlarda yamyamlaşma belirtileri demek.
Kötülük ve belâ demek, zulüm ve haksızlık demek, bağımlılık demek.
Dedelerimizden aldığımız emanete ihanet demek.
Ona rıza göstermek şeytana rıza göstermek demek…
Karşı durmazsak bu belâlar gelir hepimizi bulur!

Kitabın Bölümleri:

Birinci Bölüm: Isınma…
GENİMLE OYNAR MISIN?

İkinci Bölüm: Siyasi…
DECCAL TABAKTA!

Üçüncü Bölüm: Ekonomik…
BİR AVUÇ DOLAR!

Dördüncü Bölüm: Sosyal…
GDO’YA NEDEN KARŞIYIZ?

Beşinci Bölüm: Sağlık…
TÜRKÜM, DOĞRUYUM, KISIRIM, KANSERİM!

Altıncı Bölüm: Çevre…
KURT(ÇUK)LARLA DANS!

Yedinci Bölüm: Dinî…
“HELAL” OLSUN SANA “HELAL” OLSUN!

Sekizinci Bölüm: Sonuç…
YA BİTER YA DA BİTER!

İlgili Kitaplar

Müslüman’ın Diyeti + Şeytan Ye Diyor

₺71.00₺59.90

İNDİRİM

Şeytan Çıplak + Gülen Şeytanlar Tarihi

₺60.00₺49.90

İNDİRİM

Müslüman’ın Diyeti

₺28.00

İyi Gıda Kötü Gıda

₺25.00₺18.25

İNDİRİM

Yediklerinizin İçinde Ne Var?

₺20.00

Şeytan Ye Diyor!

₺43.00₺34.90

İNDİRİM

Şeytan Çıplak

₺25.00₺16.90

İNDİRİM

Sepetiniz
Ücretsiz Kargo Fırsatı PTT KARGO
Whatsapp Sipariş