İyiliğin Kılıcı + Hayati Sır

₺29.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

İyiliğin Kılıcı

‘Mehdi’nin Sözleri’ hepimize yapılan son bir çağrıdır! ‘İyiliğin Kılıcıdır’ o! Kötüleri bile şeytanın esaretinden kurtaracak ‘bir’ sözdür! Kalbinizle ‘oku’manız gerekiyor önce bu yazılanları… Sonra elbette aklın eylem gücüne ihtiyaç var!Hiç unutulmamalıdır ki ‘insan’ Allah’ın halifesidir… ‘Bir’ yeryüzü halifesi… Her insanın tek ‘bir’ Cennet kalbi vardır aslında! Bu dünya imtihanında ‘kalb’ aynanızı temiz tutmayı başarmışsanız, kalbinize her baktığınızda Cennet’i görebilirsiniz… İşte herkese kendi kalbinin içinden Cennet’i gösterebilmek için yazıldı ‘Mehdi’nin Sözleri’… Allah’ın inayetiyle, her gönüllü insanı şeytanın kavurucu ateşinden çekip alabilmek için…

Bu sözleri ‘kalb’lerinde duyup, aklını kullanarak şeytanın teknolojisinden uzaklaşan herkes inşallah kurtulacaktır… Ama hâlâ o dumansız ateşin içinde bir ‘haz’ zinciri ile birbirlerine bağlı olarak yaşamayı tercih edenler var! Onlar için de yapılabilecek pek bir şey kalmadı şu son zamanda! Çünkü ‘İyiliğin Kılıcı’ onların da sonunu hazırlayacak belki!

Bu dünyadaki Cennet ve Cehennem artık iyice birbirinden ayrılacak! Herkes birbirini görür görmez hemen tanıyabilecek… Kim melek, kim şeytan, kim ‘insan’ bilecek!

O zaman bu zamandır işte!

‘İyiliğin Kılıcı’ belki de her insanın kalbindeki ‘Mehdi’nin ilk sözleri olacak!

Değişmez ve sarsılmaz ‘bir’ hakikat bilgisi olarak!

Kimliğini şu ana kadar açıklamayan Hayati Sır, üçüncü kitabıyla yine ‘kalb’e çağırıyor bizi. Onun kim olduğunu merak eden okuyuculara, sen kimsin diye soranlara o da soruyor: ‘Biz’ ‘bir’‘bir’imizi bilir miyiz yoksa? ‘Halim selim’ ‘bir’ ‘kalb’in içinde birbirimizi ‘hiç’ görmeden bile olsa tanıyabilir miyiz?

Ve susuyor tekrar: Bizim de ‘bir’ sözümüz olabilmişse eğer ‘Mehdi’nin Sözleri’ içinde ‘İyiliğin Kılıcı’ olarak, biliyoruz ki bu sözler tümüyle O’nun sonsuz lütfuyladır… Yoksa ‘Hayati Sır’ kimdir ki! Cenab-ı Allah’ın fakir ‘bir’ kulu… Tek ‘bir’ an parçası! Tek ‘bir’ söz! Hepsi o kadar işte!

Hayati Sır

Bugüne kadar oyaladılar bizi, ‘sır açıklıyoruz’ kisvesi altında maskeledikleri kötülükleri ‘çekici’ ambalajlarla sundular. Gizlice, ‘sen de kendi tanrın olabilirsin’ lafını kazımak için zihinlerimize, denemedik yol bırakmadılar.

Şimdi ilk kez iyiler kötülüğü deşifre ediyor ve kendi sırrını açıklıyor. İnsanın sırrını… Sır iyilikte, iyiliğin sırrı kendinde, aracısız olarak kendinde… İyiliğin sırrı herkesin kalbine özel…

Şimdi kötüler için son günler…

‘İyiler’ kendilerini yalnız hissetmesinler…

Hayykitap yine bir ilke imza attı ve Hayati Sır’ı yayımladı. Hayati Sır ‘bugüne cevap veren, bugünü ve geleceği anlatan’ farklı bir tasavvuf kitabı. Kitap yazarıyla aynı ismi taşıyor. Böylece “Hayati Sır kimdir”, “hayati sır nedir” sorularının hangisini yanıtlayacağına da okuyucu karar veriyor.

Hayati Sır, şeytanın insanı kendine ‘dönüştürme’ faaliyetlerini, dijital ruhsuz bir ‘nesil’ yaratma çabalarını ‘en son teknoloji’ ekseninde deşifre ediyor. Kötülüğün teknolojik ihtişamını gözler önüne seriyor, maskeleri tek tek kaldırıyor, şeytanın nihai amacının ipuçlarını veriyor. Ama diğer yandan kalbin nasıl korunacağını, kötülüğe karşı acil olarak nasıl birlikte olup saf tutacağımızı, Cennet hayalini aklımızdan çıkarmamak için ne yapmamız gerektiğini anlatıyor. Umudu nasıl ‘canlı’ tutacağımızı söylüyor. Kullanılan dil ise ‘yeni’ bir tasavvuf dili. Olabildiğince berrak ve anlaşılır:

Ey hakikat! ‘Söz’e gelecek olanı getirsin artık bu ‘kalem’! Beklemesin daha! Bozsun bu zayıf ama gösterişli oyununu şeytanın…

Yoksa her an, daha zorlaşıyor, şeytanın teknolojisinden kurtarmak bu zayıf çocukları… Çocuklar neredeyse kendi istekleriyle Cehennem’e gitmeyi seçiyorlar büyük bir arzuyla… Dumansız ateşin hızını… İmkânsız olanın haz zincirini!

Bir an daha yok artık… Tüm bağımlılıklardan daha öte bu teknoloji bağımlılığı… Ne yapacaksak yapalım, yoksa çok geç olacak…

Ey insan! Kalk ve uyar! Kötüler için son vakitler bunlar! ‘Kalem’ ‘hakikat’i ‘söz’e getirecek yeniden…

Çok az bir zaman sonra… Bunu haber ver herkese…

‘İyiler’ kendilerini yalnız hissetmesinler…

İlgili Kitaplar

Ey Kalbim Aşk’a Söz Verdik + Sonsuz Bir Aşk  

₺31.00₺29.90

İNDİRİM

İyiliğin Kılıcı + Hayati Sır

₺32.00₺29.90

İNDİRİM

Ey Aşk! Ey En Sevdiğim

₺16.00

Cern, Kabala, Deccal ve Mehdi

₺16.00

Ey Aşk! Ey En Sevdiğim + Ruhun Aşk Hali   

₺34.00

Sonsuz ‘Bir’ Aşk

₺16.00

Sepetiniz
Ücretsiz Kargo Fırsatı PTT KARGO
Whatsapp Sipariş