Hicran-ı Aşk Kitap Seti 2

₺19.90

Kitap Özeti

Hicran-ı Aşk, Müsait Bir Yerde Gidecek Var, Aşka Kaçış Kanada; 3 kitap bir arada 19,90 TL

Hicran-ı Aşk

Eski meslek erbabı çok güzel bir kadının anaforuna kapılan bir ayakkabıcı esnafı, genç bir inşaat mühendisi, bir polis şefi ve din maskesinin ardına gizlenen bir tetikçi. Hepsinin de yolu, Hicran’ın bahçesinde güller, karanfiller, melisalar olan tek katlı evinden geçiyor. Kimi saf bir aşkla seviyor onu, kimi kardeş sevgisiyle, kimi kinle… Ve biri, bir gün, “Az sonra öleceksin” diye oturuyor karşısına.

Aşkın, acıların, hayatın savurduğu insanların hikâyesi. Dokunanın yandığı bir fiziksel güzellik. Mehmet Kemal Erdoğan’ın keskin kalemiyle, ala-i iliyyinden esfel-i safiline inenlerin inanılmaz öyküsü!

Müsait Bir Yerde Gidecek Var

Birileri koşar durmaksızın, birilerininse yoktur yürümeye zamanı. Yaşanırken hayat birilerince, hiç yaşamamıştır hâlbuki bazı soluklar. Gidenleri izlemektir bazı vakitler ve bilirsin ki durmuştur duvarında asılı bütün saatler. Çabaya yetişmekten öte çırpınışlardır kimileri. Oysa anlamaz hiç biri faydasızlığı. Akşama herkes evine dönecek nasılsa lakin hanesi yoktur bazı akşamların. Sinsi bir siyah kuşatırken caddeleri, gün nakliyesini yapacaktı tüm yaşanamamışlıkların.Öğrendim ki adetten dolarmış hem bütün komşu tabakları. ‘Boş değil, dolu dolu vermek gerek’ dedim içimden ve tüm o ‘boş ver’ diyenlere buradan; saygı, selam ve hürmetler!

Aşka Kaçış Kanada

Kader, ona bir oyun oynadı. Ya da o öyle sandı.
Genç, başarılı, gelecek ve evlilik planları olan bir kadınken kendini binlerce kilometre öteye, Kanada’ya atacağı, doğduğu toprakları terk edeceği bir oyundu bu.
Birkaç kuruş birikmiş parasıyla hiç bilmediği bir ülkeye, bilinmezliğe doğru acı, öfke ve yorgunluk içinde yola çıktı.
Uçakta daha rahat bir yolculuk yapmak ve bir çocuğun isteğini yerine getirmek için yerini değiştirdi ve hayatı değişti!
Bütün bunların kaderin oyunu değil, bizzat kaderinin kendisi olduğunu bilmiyordu.
Bilmediği bir şey daha vardı:
Kimi zaman aşk ve hayat, bittiği yerde başlar.

Sepetiniz
Kargo ücretsizdir.
Ücretsiz Kargo Hızlı Gönderim
Whatsapp Sipariş