Kansersavar Mutfak

₺25.55

Kitap Özeti

Kanserle mücadele, kanser hücrelerinin aklı ile beden aklının mücadelesidir. Bedenimiz kanser hücrelerine karşı savunmasız değildir. Daha doğuştan, biz kanser olmadan bize bahşedilmiş bir ‘kanserle mücadele donanımı’ ile doğuyoruz ve bu donanım bir kanserojen denizinde yüzmemize rağmen kanser olmamızı engelliyor. Bir şekilde bu donanıma zarar verip de kanser olduğumuzda da iş bitmiyor; bu sistem iyileştirilirse bizim de iyileşmemizi sağlıyor ki burada da tabiat aklı devreye giriyor. Tabiat, bizim kanserle savaşan sistemimizi ‘kamçılayan’ cevherlerle dolu, beslenirken de ‘şifalanabiliyoruz’ eğer tabiattan bilim ışığında akıllıca istifade edebilirsek.

Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu, Kansersavar Mutfak kitabını, yılların tecrübesi ile işte tam da bunun için yazdı!

Kuruyemişlerden baharatlara, sebzelerden baharatlara, iksirlerden şuruplara, çaylardan tatlılara, salatalardan çorbalara ve turşulara tüm kansersavar besinler, farklı tarifler eşliğinde bu kitapta. Bu besinlerle hem kanserden korunmak hem de kanser tedavisine destek olmak mümkün!

Afiyet, şifa olsun…

Kitabın bölümleri:

1. BESLENME VE KANSER İLİŞKİSİ

2. KANSERSAVAR KURUYEMİŞLER, ÇEKİRDEKLER

3. KANSERSAVAR BAHARATLAR

4. KANSERSAVAR SEBZELER

5. KANSERSAVAR MEYVELER

6. KANSERSAVAR İKSİRLER

7. KANSERSAVAR ŞURUPLAR

8. KANSERSAVAR SALATALAR

9. KANSERSAVAR ÇAYLAR

10. KANSER HASTASININ TÜKETEBİLECEĞİ SAĞLIKLI TATLILAR

11. KANSERSAVAR ÇORBALAR

12. KANSERSAVAR TURŞULAR

İlgili Kitaplar

Kansersavar Mutfak + Kanser İyileşir

₺83.00₺79.90

İNDİRİM

Hastalıklar Öğretmendir

₺36₺24

İNDİRİM

Kanser İyileşir

₺50.00

Sepetiniz
PTT KARGO Ücretsiz Kargo Fırsatı
Whatsapp Sipariş