Kızılderili Topraklarında Tehlike

Kitap Özeti

“Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisiyle macera devam ediyor. İşte yeni göreviniz: İki Kızılderili kabilesinin savaşına engel olmak! Savaş nedeni olan kayıp barış çubuğunu, Siyu kabilesi reisi En Az Üç Canlı’ya geri götüreceksiniz. Vahşi doğada heyecan dolu bir macera sizi bekliyor: Güneş dansı, bizon avı, aç çakallar, çıngıraklı yılanlar, öfkeli reisler, izciler, daha neler neler… Bakalım doğru kararlar verip görevi başarıyla tamamlayabilecek misiniz? “Buradan hemen tüymeliyiz!” diyor Theo. “Burası cesurlar diyarı. Çakalları kovalayalım!” diyor Hektor. Karar senin!

Bu kitabın kahramanı sensin! Kararları sen veriyorsun. Bölüm sonlarındaki iki seçenekten birini seç, macerayı kendin yönlendir. Fakat iyi düşün ve dikkatli ol. Çünkü yapacağın her hata seni ve arkadaşlarını sona götürebilir!

Hayykitap, çocukların gönlünü fetheden “Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisine bir kitap daha ekledi. Çok sevilen bu sıradışı serinin kitaplarını okurken sayfadan sayfaya atlayacak, akıl yürüterek maceraya kendiniz yön vereceksiniz. Yanlış kararlar alırsanız türlü türlü tehlikeler sizi bekliyor, aman dikkat! Kızılderili Topraklarında Tehlike sizi eğlenceli bir yolculuğa davet ediyor. İşte kitap ve oyun bir arada; keyfini çıkarın, kendi maceranızın kahramanı olun!

İlgili Kitaplar

Sepetiniz
Ücretsiz Kargo Fırsatı PTT KARGO
Whatsapp Sipariş