Melike’nin Maceraları 6’lı Pedagojik Eğitim Hikâyeleri Seti

₺69.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

KİTAP TANITIM VİDEOSU

Merhaba,

Sana anlatacaklarım var. Melike çok iyi kalpli bir çocuk, aynı senin gibi… Ama ara sıra başı belaya girebiliyor, korkabiliyor ve diğer çocuklar gibi anne ve babası ile arası açılabiliyor, anlaşamıyor. Ama her zaman anne ve babası ile konuşarak, uygun bir çözüm yöntemi de bulabiliyor. Belki senin de böyle yaşadığın sorunlar ve kendini kötü hissettiğin zamanlar vardır. Bu yüzden Melike’nin öykülerini seninle paylaşacağım. Beni ve bu kitapları sana okuyanı dikkatle dinle. Umarım sen de Melike gibi problemlerini anne ve babanla güzelce çözersin. Seni seviyorum. Çok öptüm.

Hem anne babalara rehber niteliğinde hem de çocuklara eğlendirerek öğreten duygu dolu bir pedagojik eğitim hikâye serisi…

Melike’nin Maceraları 6’lı Pedagojik Eğitim Hikâyeleri Seti ile çocuklarınızın zihinsel, dil, ahlak ve duygusal gelişimine destek olurken, siz anne baba ve eğitmenler de, çocuklarınız ile her gün yaşanabilecek olan sorunlarda çocukların duygularını dikkate alarak, kabul ederek, empati kurarak ve iletişime geçerek onlara rehberlik etmeyi veya sorunlu davranışlara sınır getirmeyi öğreneceksiniz.

İlgili Kitaplar

Burcu’nun Öyküleri – 1

₺19.90

Burcu’nun Öyküleri – 2

₺19.90

Burcu’nun Öyküleri 1 + Burcu’nun Öyküleri 2

₺39.90

Clarice Bean, Çaktırma

₺9.90

Değerli Masallar (50 Kitap)

₺69.90

Değerli Masallar Seti 1 (25 kitap)

₺39.90

Değerli Masallar Seti 2 (25 Kitap)

₺39.90

Hadis Bahçesi Set (10 Kitap)

₺69.90

Sevgili Peygamberimizin Çocuk Arkadaşları 6’lı Öykü Seti

₺79.90

Etkinliklerle Eğlenerek Öğreniyorum [6’lı Set]

₺79.90

Sepetiniz
PTT KARGO Ücretsiz Kargo Fırsatı
Whatsapp Sipariş