SİSİMO – Reversi Oyunu (Kutu Oyunu)

₺29.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

STRATEJİ OYUNU – EN FAZLA TAŞI KENDİ RENGİNE ÇEVİR KAZAN!

Mantık yürüterek strateji geliştirmede etkili bir oyun olan REVERSET çocuklara sabretme ve başladığı işi bitirme alışkanlığı kazandırmada etkili bir oyun.

NASIL OYNANIR?

• Reverset 8×8 karelik bir tahtada, bir tarafı kırmızı bir tarafı mavi 64 adet pul ile iki oyuncuyla oynanan bir oyundur.
• Başlangıçta oyun tahtasının ortasındaki dört kareye sırasıyla 2 kırmızı ve 2 mavi taş koyulur. Oyunda amaç rakibinizin taşlarını kendi taş renginizle sıkıştırarak, sıkışan taşı çevirerek kendi renginize dönüştürüp, rakibinizin taş sayısını geçmektir.
• Oyuncu oyun alanına taş koya bilmesi için koyduğu taş oyuncuya rakibinin en az bir taşını sıkıştırıp kendi taşına çevirme imkânı vermeli aksi takdirde taş koyamaz ve pas demek zorundadır.
• İki oyuncuda pas geçmek zorunda kaldığında veya oyun alanındaki 64 kare dolduğunda oyun bitmiş olur. Oyun alanında en çok hangi oyuncunun rengi varsa o oyunu kazanmıştır.
• Oyunda kazanmak için yapılması gereken en önemli hamle köşelere taşlarınızı yerleştirmektir. Ne kadar çok köşeniz varsa kazanma şansınız o kadar yükselir. Ancak bu dört köşeyi alan oyunu mutlaka kazanır anlamına gelmez.

İlgili Kitaplar

SİSİMO – Süper Zeka 1 (Kutu Oyun)

₺29.90

SİSİMO – Surkarta + Dama Surakarta (Kutu Oyunu)

₺29.90

SİSİMO – Kızma Birader Oyunu (Kutu Oyunu)

₺29.90

SİSİMO – Eşleştirme Oyunu (Kutu Oyunu)

₺50.00₺29.90

İNDİRİM

SİSİMO – 3 Taş – 9 Taş Oyunu (Kutu Oyunu)

₺29.90

Sepetiniz
Ücretsiz Kargo Fırsatı PTT KARGO
Whatsapp Sipariş