Roman Seti 1

₺29.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

Başlangıçta Deniz Vardı

Başlangıçta deniz vardı. Her şey karanlıktaydı.

Ne güneş vardı, ne ay; ne insan, ne hayvan, ne de bitki…

Deniz her yerdeydi ve her şeydi.

Deniz Ana’ydı.

Ana kadın değildi; varlık da değildi, yokluk da.

Gelecek olanın ruhuydu o; fikir ve bellekti.

Kolombiyalı romancı Tomás González, şehrin boğucu keşmekeşinden ve insan ilişkilerinin sahteliğinden bunalıp Karayip kıyısında, medeniyetten uzak sakin bir koyda, yeni bir hayat kurmaya karar veren Elena ve J.’nin dramatik (aynı zamanda gerçek) hikâyesi üzerinden ölümsüz bir sorunun peşine düşüyor: insan, kendi kaderine hükmedebilir mi?

Bir Kız Düğüne Gider Ve…

En iyi arkadaşınız evleniyor ve onun nedimesi olacaksınız, bu yüzden uğraşmanız gereken pek çok şey var: bekârlığa veda partisi, düğün öncesi stresi, elbiseniz, erkekler… Hem de bir sürü erkek. Ve onlardan birini seçmelisiniz. Belki de bu düğünün sonunda çok eğlenmiş olursunuz.

Rahip kesinlikle cennetten gönderilmiş gibi ama bu biraz uygunsuz olmaz mı? Belki de sağdıcı seçmelisiniz. Çok çekici ama sağdıç ve nedime çok klişe. Yoksa değil mi? Bir de yakışıklı pilot var; yaptığı teklifin şaşırtıcı sonuçları olabilir…Hangisini seçerseniz seçin, sonunda unutulmaz bir macera yaşayacaksınız. Buna hazır mısınız?Unutmayın: Eğer ilk seçiminizden memnun kalmazsanız o zaman baştan başlar ve yeni bir şey (birisini) denersiniz.

Bu kitapta, kuralları SİZ koyuyorsunuz. Olasılıklar sınırsız…Tek yapmanız gereken birini seçmek.

Kayıp Kardeş


Kayıp Kız’ın yaşadıklarının üzerinden iki yıl geçmiştir. Sınav stresi ve bir de bu yetmezmiş gibi ortaya çıkan yeni aile trajedisiyle uğraşmak zorunda olan on altı yaşındaki Lauren için hayat kolay değildir. Öz annesi tatilde birlikte zaman geçirmenin onlara iyi geleceğini düşünerek Lauren ile iki kız kardeşini yanına alır. Ancak çok geçmeden kardeşlerden biri ortadan kaybolur, tıpkı yıllar önce Lauren’in kaçırıldığı yerde olduğu gibi. Lauren kardeşini kurtarıp aynı kâbusun bir kez daha yaşanmasına engel olabilecek midir?

Sepetiniz
Hızlı Gönderim Ücretsiz Kargo
Whatsapp Sipariş