Söz

₺18.00

Kitap Özeti

Altını çize çize okuduğunuz kitaplar vardır. Çok sayfalı kalın kitaplardır bazen bunlar. Günler, haftalar, hatta aylar sürer okuyup bitirmek. Bitirdiğinizde belki size hiçbir şey vermez o kitaplar ve harcadığınız zamana üzülürsünüz… Ama bir bakarsınız ki aklınıza bir çivi gibi mıhlanan altını çizdiğiniz o cümleler hayatınızı değiştirmiş, koca bir romandan kalan altı çizili üç-beş satır size hayatın anlamını öğretmiştir.

Kahraman Tazeoğlu, bu kitabında, yukarıda bahsettiğim altı çizili satırları hayatınızı değiştirecek o cümlelelere dönüştürerek, sayfalar dolusu kitaba gerek bırakmadan okumanın rahatlığını sunuyor.

Tazeoğlu, bu kitabında yalnızca yayınlanmış eserlerinden değil, yeni yazmış olduğu aforizmalarından da faydalanıyor.

Her biri birer ‘Özlü söz’ olan bu cümleler, kiminizin not defterinde, kiminizin duvarında, kiminizin de kişisel iletisinde yerini alacak ve başkalarına ulaşacak. Bu özlü sözlerin, özellikle genç kuşağın kendini ifade ettiği ama artık paylaşılmaktan yüzüne bakılmayan sosyal paylaşım sitelerindeki iletilere ve Internet dünyasına da taze kan getireceğine eminim. Benim gibi düşünenlerse bu cep boy kitabı hep yanında taşıyacak. Belki çantanızda çok yer kaplamayacak ama hayatınızda inanamayacağınız kadar büyük bir yer edeceği kesin.

Zeynep Demirkaya

İlgili Kitaplar

Aşıktım Hatırlamıyorum

₺26₺24.90

İNDİRİM

Yanlışlıktan Değil Yalnızlıktan

₺22₺11

İNDİRİM

Güzel Şeyler Zaman Alır

₺22₺13.20

İNDİRİM

Kaktüsler De Çiçek Açar

₺28₺21

İNDİRİM

Beni Neden Sevmedin?

₺24.00₺17.55

İNDİRİM

Benim Güzel Hatalarım

₺22

Bir Yolculuktur Aşk

₺28

Biz Aslında Neyiz

₺24

Pandalar Uçabilir

₺24.00₺17.55

İNDİRİM

Sepetiniz
Ücretsiz Kargo Fırsatı PTT KARGO
Whatsapp Sipariş