Taş Devrinde Tehlike + Kızılderili Topraklarında Tehlike

₺19.90 Ücretsiz Kargo

Kitap Özeti

Taş Devrinde Tehlike

Bu kitabın kahramanı sensin! Kararları sen veriyorsun. Bölüm sonlarındaki iki seçenekten birini seç, macerayı kendin yönlendir. Fakat iyi düşün ve dikkatli ol. Çünkü yapacağın her hata seni ve arkadaşlarını sona götürebilir!Arkadaşların Theo, Hektor ve sen bu kez, insanların henüz birer isminin bile olmadığı taş devrine gidiyorsunuz. Kurtarmaya çalıştığınız kişi, sekiz yaşında bir çocuk! Çocuk bundan tam 35 bin yıl önce bir perşembe günü bir mağara aslanıyla burun buruna kalmış. İşte sen ve arkadaşların Theo’yla Hektor, ona yardım edeceksiniz. Önünüzdeki tek engel dağlar, tepeler, nehirler değil. Kocaman mamutlar da sizi ilgi ve merakla bekliyor! “Mamutlar mı? Hemen gidip bakalım,” diyor Theo. “Mamutlar mı? Hemen koşup kaçalım,” diyor Hektor. Peki ya sen?

Bu Macerada Kahraman Sensin! dizisine yeni bir macera eklendi: Taş Devrinde Tehlike. İlk iki kitabı ile çok sevilen bu dizide çocuklar kendi yolunu kendi seçiyor, maceranın kahramanı oluyor. Peki kahraman olmak kolay mı? Bundan tam 35 bin yıl önceye gidip, hiç bilmediğin bir yerde, hiç bilmediğin hayvanların tehdidi altında, hiç tanımadığın bir çocuğu bulmaya çalışacaksın. Mamutlar, aslanlar, yabani atlar, gri kurtlar ve bir de, dil bilmeyen taş devri insanları… Bu şartlar altında doğru karar almak zor. İşte sana tavsiye: Sayfadan sayfaya atlarken çok dikkatli ol, mantık yürüt, başına neler gelebileceğini iyice düşünün. Yanlış yola mı saptın, pes etme, hemen geri dönüp durumu toparlamaya çalış. Çok eğleneceksin!

Bilgisayar oyunlarına meydan okuyan bu dizide, kitap ve oyun bir arada! İlk kitap Korsan Gemisi Tehlikede’de arkadaşlarınla birlikte korkunç korsan Kaptan Tekgöz’ün gemisindeki masum insanların hayatını kurtarmaya çalışıyordunuz. İkinci kitap Dinozorlar Devrinde Tehlike’deki amacınız bir dinozor yumurtasını annesine sapasağlam geri götürmekti. Üçüncü kitap Taş Devrinde Tehlike’de ise sekiz yaşında bir çocuğu bir mağara aslanından kurtarmaya çalışacaksınız. Heyecan dolu serüvenler yeni kitaplarla devam edecek!

Bu Macerada Kahraman Sensin! dizisinin bir de tanıtım filmi var!

Kızılderili Topraklarında Tehlike  

“Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisiyle macera devam ediyor. İşte yeni göreviniz: İki Kızılderili kabilesinin savaşına engel olmak! Savaş nedeni olan kayıp barış çubuğunu, Siyu kabilesi reisi En Az Üç Canlı’ya geri götüreceksiniz. Vahşi doğada heyecan dolu bir macera sizi bekliyor: Güneş dansı, bizon avı, aç çakallar, çıngıraklı yılanlar, öfkeli reisler, izciler, daha neler neler… Bakalım doğru kararlar verip görevi başarıyla tamamlayabilecek misiniz? “Buradan hemen tüymeliyiz!” diyor Theo. “Burası cesurlar diyarı. Çakalları kovalayalım!” diyor Hektor. Karar senin!Bu kitabın kahramanı sensin! Kararları sen veriyorsun. Bölüm sonlarındaki iki seçenekten birini seç, macerayı kendin yönlendir. Fakat iyi düşün ve dikkatli ol. Çünkü yapacağın her hata seni ve arkadaşlarını sona götürebilir!

Hayykitap, çocukların gönlünü fetheden “Bu Macerada Kahraman Sensin!” dizisine bir kitap daha ekledi. Çok sevilen bu sıradışı serinin kitaplarını okurken sayfadan sayfaya atlayacak, akıl yürüterek maceraya kendiniz yön vereceksiniz. Yanlış kararlar alırsanız türlü türlü tehlikeler sizi bekliyor, aman dikkat! Kızılderili Topraklarında Tehlike sizi eğlenceli bir yolculuğa davet ediyor. İşte kitap ve oyun bir arada; keyfini çıkarın, kendi maceranızın kahramanı olun!

İlgili Kitaplar

Taş Devrinde Tehlike

₺12.00

Kızılderili Topraklarında Tehlike

₺12.00

Sepetiniz
Hızlı Gönderim Ücretsiz Kargo
Whatsapp Sipariş